Home

זברה חלק חזיר ljusstake järnsmide auktion stämpel להתאים קונספירציה כתב יד

Smidesljusstake
Smidesljusstake

Se produkter som liknar Ljusstake Bertil Vallien, Bod.. på Tradera  (594598201)

LJUSSTAKE, smide, 1700-tal. - Bukowskis

Sagan om en ljusstake | helensjoyeriadotcom

Sökresultat för ljusstake 1700-talet

Ljusstake i järn (smide?), stämpel: W med en krona över

Ljusstake, järnsmide, 1700-tal. - Bukowskis

Se produkter som liknar URSHULT - par LJUSSTAKAR i sm.. på Tradera  (591318720)

KANDELABRAR, 1 par, smide, 1900-tale | Auktion olsensauktioner.se

JÄRNSMIDE, 5 delar, kandelabrar och ljusstakar. - Bukowskis

Se produkter som liknar Norsk Ljusstake i Smide eller.. på Tradera  (587833622)

LJUSSTAKE, smide, troligen Skåne, signerad PAL, 1900-tal. - Bukowskis

STÄMPEL, smide och trä, 1800-tal. - Bukowskis

Se produkter som liknar Ljusstake i smide mässing och.. på Tradera  (592763685)